Hakkımızda

OZAN ISI SAN.TİC.LTD.ŞTİ firması 1997 yılında Bahçelievler-İstanbul merkez adresinde kurulmuştur.Firma mekanik tesisat uygulamalarına ısıtma tesisatı ve doğalgaz tesisatları ile başlamış, yapmış olduğu başarılı işler sonrasında kendisini geliştirmiştir.Bugün Isıtma tesisatı,Klima tesisatı,havalandırma tesisatı,Güneş enerjisi uygulamaları,sıhhi tesisat,yerden ısıtma,VRV-VRF uygulamaları,yangın tesisatı ve doğalgaz tesisatı projelendirme ve uygulama işlerini yapmaktadır.

Ozan ısı firması 2007 yılında 10. yılını kutlarken bir çok projeye imza atmıştır.

Isıtma tesisatında; bireysel kat kaloriferi,villa tesisatı,yerden ısıtma,hava kaynaklı ve su kaynaklı ısı pompası,Merkezi yer tipi kazan uygulamaları,Yoğuşmalı kaskad kazan sistemi yapmaktadır.

Klima tesisatında; splıt klima,kanallı klima,multi sistem,klima santralı,chıller ve Vrv-Vrf sistemleri kurmaktadır.

Sıhhı tesisat ; bina temiz ve pis su tesisatlarını güvenle yapmakta,firmasında iski belgesi tesisatçılar çalışmaktadır.

Doğalgaz tesisatı; daire içi doğalgaz tesisatı,bina kolon tesisatı,üretim ve ticarı amaçlı gaz tesisatı ve sanayi uygulamaları yapmaktadır.

Güneş enerjisi tesisatı; Otel ve yüksek katlı binalar dahil olmak üzere , villa tesisatı uygulamalarında bir çok uygulama yapılmıştır.Güneş enerjisinden sıcak su üretimi için kolektör ve boyler seçimlerinin yanı sıra montajında kaliteli ve standartlara uygun yapılması gerekmektedir.

Yangın Tesisatı;Ekibimiz tarafında güncel yangın yönetmelikleri takip edilmekte ve uygulamalar yangın yönetmeliklerine uygun şeklide projelendirilmekte ve uygulama yapılmaktadır.

Firmamız Müşterilerine kaliteli işçilik, sorunsuz ve ekonomik sistemler kurmayı amaç edinmiştir. Mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan zengin kadrosuyla, mekanik tesisatlarda çözüm üreten bir anlayış içerisinde faaliyet göstermektedir.

Anasayfa / Hakkımızda / Hizmetlerimiz / Çözüm Ortaklarımız / Biten Projeler / İletişim

Copyright 2011 Ozan Isı San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Design by Sk Yazılım